základní členové týmu

základní členové týmu

Petr Částka

8 let zkušeností s parkourem

5 let praxe jako trenér parkouru

Licencovaný trenér parkouru 

Martin Kašiar

Zakladatel StayHero týmu

11 let zkušeností s parkourem

7 let praxe jako trenér

Fitness YouTuber / influencer

Marek Klátil

Zakladatel StayHero týmu

11 let zkušeností s parkourem

7 let praxe jako trenér parkouru

Licencovaný trenér parkouru 

Denis souček

7 let zkušeností s parkourem

4 let praxe jako trenér parkouru

Licencovaný trenér parkouru 

Naše úspěšné projekty

Naše úspěšné projekty

SPORTOVNÍ OBLeČENÍ STAYHERO

V roce 2016 jsme měli jako mladí kluci z maloměsta jeden velký sen. Chtěli jsme vytvořit českou značku oblečení prémiové kvality. Impulzem k tomu všemu bylo to, že na českém trhu existuje velmi málo výrazných a kvalitních firem, které vyrábí oblečení zásadně v Česku. Postupně jsme začali vytvářet první návrhy oblečení a sehnali špičkovou dílnu, ve které jsme nechali ušít první vzorky. Oblečení jsme nejprve začali prodávat na objednávku mezi kamarády a známé, kteří si českou kvalitu brzy oblíbili. Postupně se o našem brandu začalo více mluvit a objednávky přibývaly. Aktuálně patříme mezi přední prodejce oblečení určeného ke sportu, parkouru a fitness.

parkourové kroužky

V roce 2018 se nám úspěšně podařilo založit parkourovou akademii s názvem SH Academy. Cílem SH Academy je vytvořit co nejlepší tréninkové prostředí pro všechny nadšence do parkouru,  kteří se chtějí učit nové věci a zlepšovat své akrobatické schopnosti. V dnešní době navštěvuje naše kroužky na Vysočině v Praze a Brně přes 700 dětí a dorostenců. Se staršími a zkušenějšími členy SH Academy se pravidelně účastníme i ligových závodu pod Českou parkourovou asociací, pod kterou náš spolek spadá.

parkourový závod sh cup

V roce 2022 jsme si začali pohrávat s myšlenkou, že bychom pro děti z naší parkourové akademie SH Academy zrealizovali na konci školního roku velké parkourové závody. Naším hlavním cílem bylo sjednotit komunitu dětí ze všech našich poboček SH Academy a zároveň jim poskytnout možnost porovnat své dovednosti v parkouru. Závodilo se ve dvou disciplínách (speed a style) a akce se zúčastnilo přes 100 závodníků. V roce 2023 jsme SH Cup posunuli na další level. Závody se konaly v největším jihlavském obchodním centru Aventin a dorazilo tam přes 1000 lidí. Historicky se tak SH Cup 2023 stal největší parkourovou soutěží v Česku.

Parkourová hala SpaceTown

Z velkého snu čtyřech mladých kluků z Jihlavy se v roce 2022 stala realita. Dlouho jsme přemýšleli o tom, že bychom na vysočině postavili první parkourovou halu. Několik měsíců jsem strávili výběrem vhodného prostoru a v květnu 2022 jsme narazili na novou halu na kraji města, kterou jsme si zamilovali. Postupně jsem v novém prostoru zabydlovali, stavěli jsme parkourové překážky a nakupovali profesionální gymnastické vybavení. Dnes SpaceTown v plném provozu a halu navštěvuje pravidelně každý týden přes 200 dětí, které zde mohou bezpečně trénovat a zažívat radost.