disciplína

kreativita

odhodlání

LOAJALITA

#STAYHEROFAMILY

naše cíle

to nejlepší pro sportovce

Od roku 2016 vyrábíme oblečení určené pro všechny české sportovce. Klademe důraz na co nejlepší provedení sportovního střihu, aby se naši zákazníci v oblečení cítili pohodlně. Každý střih si děláme sami a snažíme se, aby co nejlépe seděl na těle sportovce. Naši zákazníci jsou pro nás číslo jedna. Chceme abyste nám nosili s oblibou a těšili se na každý další trénink, který v našem oblečení zdolají.

VYRÁBÍME ZÁSADNĚ V ČR

Za posledních 6 let, co se pohybujeme na české trhu jsme vyzkoušeli nespočet dodavatelů. Po několika přešlapech jsme dospěli k tomu, že už nikdy nebudeme vyrábět oblečení mimo Českou republiku. Osvědčila se nám vysoká kvalita a materiálu a precizní česká práce. Naše oblečení není díky lokální výrobě nejlevnější, ale vsázíme na českou kvalitu. Ten kdo si naše produkty objednal, ví o čem mluvíme.

tvoříme sportovní komunitu

Sport je pro nás všechno. Celý náš tým se skládá ze sportovců, jejichž cílem je vyrábět to nejlepší oblečení pro ostatní sportovce. Společně tvoříme komunitu lidí, se stejnou vášní pro sport. Není nad pocit z dobře odvedeného tréninku. Sportovní značka StayHero je úzce spjata s disciplínou a odhodláním makat. Pojďme společně ovládnout český trh a vytvořit tak víc než jen značku. Pojďme vytvořit nejsilnější sportovní komunitu na českém internetu!

kdo stojí za stayhero

Za dobu našeho působení na českém trhu se náš tým dost změnil. Začínali jsme jako tři mladí studenti střední školy, kteří měli vizi. Postupně se náš tým rozrůstal i zmenšoval až do aktuální podoby. V dnešní době jsou v našem vedení tři nejdůležitější osoby.

MARTIN KAŠIAR

Pokud jste na nás narazili skrze nějakou reklamní kampaň, má na tom zásluhu tenhle člověk. Martin se u nás stará o marketing a vizuál brandu.

MAREK KLÁTIL

Marek má na starost kompletní chod společnosti a organizaci projektů. Pokud se Vám Vaše objednávka pozdrží, víte za kým jít.

PETR ZAKOPAL

Člověk, který umí snad i kouzlit s foťákem. Mimo cvakání spouště zajišťuje Petr i kompletní IT práce na webu a technickou podporu pro zákazníky.

módu si můžete koupit, ale styl musíte mít.
poznejte kvalitu našich produktů

#STAYHERO